a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Kemp Březinka 23.-24.10.2010

Našel jsem chvilku času a tak sem si řekl, že navštívím náš kemp vysoko v horách - Březinku.

Jen jsem tam dorazil, dýchl na mě klid a mír usínající přírody a to mě nakoplo tak, že jsem byl hned plný pozitivní energie. Využil jsem toho a jal jsem se budovat tábor. Nanosil jsem haldu dřeva, posekal ho, založil oheň, postavil stan značky Hanah. Poté jsem hupl pro vodu k naší Kančí studánce. Voda je tam výborná a Kančí studánka je to proto, že se tam kousek “ rochnijó kaňóři a řvó ho toho jak mamoti na Klondajko“.

No a pak už jsem jenom dělal bifteky, pil kafe a čaj a křópal langoše a do toho brnkal na kajtru až do jedné do rána. I ta kuna, samec, z toho byla hotová a Pajda na mě vobčas kápl.

Vlastně jsem zde nebyl sám. Byl tu se mnou kámoš  Mecháček. Bratr našeho Lišejníka. Pravda, trochu zchátralého zjevu, koule mu upadly a zakořenily, ale srdce rozkvetlé a otevřené. Zrovna jako náš Líša. Halt, ta podoba se nezapře. Ha.

Spalo se mi výborně a vstal jsem okolo 9. a jal jsem se připravovat snídani. Opekl jsem pangány a k tomu zase langoš a na to  kafíčko.

Cestou domů jsem se stavil u šerifa Medvěda a totálně jsem ho vyžral. Dal jsem si jako předkrm výbornou rajskou s knedlíkem a sekanou. Jako druhý chod bylo obrovské kuřecí stehno s bramborovou kaší a salátem. Asi začnu k Medvědovi jezdit častěji. Mám pak bachor jako kameň.

Tak ahoj někdy, někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one