a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

A tyto fotky nafotil kamarád Docent z T.O.K. Red Devil Kladno

Napsal:

Oheň kamarádů z T.O. 7. Kavalerie v Proseči u Skutče neměl chybu. Byl připraven asi pro 300 – 400 kamarádů se všímkoliv, parkoviště , WC a umyvárna , barely s pitnou vodou , ohniště na vaření / jinak děvčata ve sroubku na bombě rychle udělali zadarmo kafíčko i čaj. Člověk nesmí být lakomec, dal jsem jim půl litru rumu, pytlík kávy . A pak mi jen říkali „ dáme vařit vodu, nedáš si taky.“ /. To nejhlavnější , velký přístřešek /pokud by pršelo/ a uvnitř přístřešku mě překvapila podlážka s prkenými vyvýšinami …pokud by lilo. – A dokola celého areálu odpadkové koše.
    Z pátku na sobotu jsem si šel lehnout po 2. hodině a ještě se hrálo. V sobotu klasika, procházky po lokalitě dle uvážení, soutěže ,,,,,,,,,,,, no a v 20.30 hod. zapálení ohně. Výborná skoro rodinná atmosféra až po večerních soutěžích při volné zábavě. HRÁLO SE A ZPÍVALO, prokládáno s vtípky a s vyprávěním. Já pokecal s hlavně kamarádem „Kubrtem Samorostem“ , jenž též přidal nějakou tu píseň s ostatními kamarády na kytaru.
Vydržel jsem do 3. hodiny ranní a stále se hrálo.

Oheň T.O. 7. Kavalerie hodnotím zatím jako nejlepší roku.

 Děkuji Žížale , Hrušce, Greedymu, Marušce a Úďovi - prostě všem z T.O. 7. Kavalerie a Zdeňkovi Kadlecovi mému kamarádovi.
26.08.2010 17:53:31
MilanMackerle
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one