a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- 17. Boboviny 22.-24.4.2011

Přišlo mi zvadlo a tak jsem jel na 17. Boboviny na kemp Barborka u Pohory.

Měl jsem jet až v sobotu, ale nakonec bylo vše jinak, a tak jsem si v pátek odpoledne sbalil pingl a vyrazil, směr Pohora. Tato víska se nachází v mém rodném kraji – Malé Hané . A jelikož jsem jel na kole tak jsem si projel kus země, který nazýváme Boskovická brázda. A právě z Boskovic pochází pořádající osada ŠEDÝ VLK. Boboviny se pořádají na počest kamaráda Boba, zakládajícího člena osady.

Boboviny jsou akce oblíbená a proto se jí tradičně účastní mnoho osad zvučných jmen s neméně zvučnými jmény jejich členů.Nebudu jmenovat, neb nechci nikoho upřednostňovat. Mě bylo dobře se všemi. Každý se může kouknout na fotky a tam to je. Zúčastnil jsem se odpoledních klání, ale nezískal jsem žádnou placku. Alespoň zbylo víc pro ostatní kamarády.

Házelo se bodákem a sekerou, střílelo se z praku a ze vzduchovky. Taky se házely šipky. Užili jsme si to a srandy bylo Hamburk. Dobré muziky bylo dostatek a postarali se o ní kamarádi z Monzunu a Skaláci.

Můžu říct, že 17. Boboviny se velmi vydařily a i počasí bylo přepychové a kamarádi výborní.

Ráno jsme se rozloučili a každý šel svou cestou.

Díky za Boboviny, kamarádi z T.O. Šedý vlk.

 

Já jsem osedlal svého oře a vydal se na cestu. Stavil jsem se na malebném, lesním rybníčku jež se zove Lipina, kam jsme se jako kluci jezdili na kolách koupat a tábořit. Skoro nic se zde nezměnilo, kromě toho, že sem expandovalo vysuté Brdské ohniště na kterém jsem si připravil občerstvení. Nuže do sedel, amigos, jede se dál.

No a pak jsem se stavil u našich a pokračoval do Městečka Trnávky na věhlasný hrad Cimburk. Tam jsem si uvařil kafíčko,prolítl jsem to tu a vyrazil k domovu.

Ahoj.Někdy,někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one