a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Oheň T.O. Carabus 16.-17.4.

To ráno bylo poněkud zvláštní. Sotva jsem se probudil, bylo mi nějak divně. Neustále jsem měl pocit, že mi něco chybí. Až jsem na to přišel. Byl jsem bez zad. Opatrně jsem tedy vstal a jal se hledat neposlušná záda. A našel jsem. Byla v obýváku a mazlili se s baťohem a zkoušeli navzájem, jak jim to pasuje. A pasovalo. Hurá na vandr. Záda na páteř, baťoh na záda a jde se.

Venku je nádherně. Na zemi mrazivec šedivec, slunce svítí a modrá obloha. Co víc si přát. A tak jsem se kochal těch sedum kilometrů na nádraží a je div, že mi neujel vlak.

V České Třebové  jsem se s nikým neshledal, jak bylo ujednáno, a tak jsem pokračoval sám směr Blansko. Odtud je to krásná procházka na Bílou břízu, kde má T.O. Carabus již 24. oheň.

Jako vždy mě přivítala nádherná hranice. Je vidět, že si kluci při její stavbě vyhráli. Prvotřídní práce. Jdu dál a ještě se stihnu zúčastnit několika soutěží. Pak sedíme a postáváme u kuchyňáku, cpeme se něčím vočouzeným a srkáme kafe či čaj. Jako vždy je zde veselo a hraje se jako o závod.

Po šesté hodině se všichni přesunuli na tlachoviště, kde za zpěvu Vlajky vzplál 24. oheň T.O. Carabus. Lečo s Kejsim,Kolumbem a ostatními kamarády hráli až do rána.

Když jsem odcházel, bylo tlachoviště uklizeno, že by pomalu nikdo nepoznal, že se tu něco konalo.

Díky kamarádům z T.O. Carabus za pěkný víkend.

Ahoj někdy, někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one