a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Potlach Kamarádů Janovických skal 8.-10.6.2012

-Potlach Kamarádů Janovických skal 8.-10.6.2012

Rok se sešel s rokem a tak jsem se vypravil na Rabiš k Darce. Koná se tam potlach Kamarádů Janovických skal v čele s kamarádem Kavcem.

Cestou jsem se stavil na T.O. Vinnetou a pak lesem přímo na Rabiš. Tam jsem dorazil v podvečer a zrovna lilo jako z konve. Déšť však evidentně nikomu nevadil a s radostí jsme se přivítali. S někým jsem se neviděl od února a s někým celou zimu a tak není divu, že jsem se těšil na shledání jako malej Jarda. Moje očekávání se naplnilo a přijeli všichni a ještě někdo další. Jako vždy, bylo veselo a užili jsme si taky hodně dobré muziky.

Taky dojeli kamarádi z Austrálie Cvrk a Boženka spolu s kamarádem z Brna Džankem. Už jsem je potkal na Padesátinách Tišnovských osad. To dokazuje, že na nás kamarádi nezapomněli a že tramping  žije po celém světě. Třeba kamarád Lógr byl v Austrálii taky a tak se dobře znají.

V sobotu odpoledne proběhly soutěže.  Soutěžili také děti – trampský potěr.

V 19:00 byl zapálen slavnostní oheň. Bylo rozdáno 200 camrátek, takže účast byla opravdu hojná. Na to, že v okolí byly i jiné podobné akce, dokonce velmi hojná. Byly vyhlášeny výsledky soutěží a dokonce i já jsem nějakým zázrakem získal jednu cenu.

I když zpočátku trochu zapršelo, časem se úplně vyjasnilo. V podvečer se ukázala nádherná duha jako znamení, že naše konání je správné. Pak se úplně vyjasnilo a byla kouzelná noc plná hvězd. Do toho nám hráli umělecky nadaní kamarádi. Ti dokázali zahrát a zazpívat tak krásně, až srdce zaplesalo. Kolem třetí hodiny jsem musel jít spát, ale řada kamarádů vydržela do rána, z toho dva příslušníci Drsnejch dědků.

No a přišlo ráno a dopoledne a loučení. Potlach byl perfektní a všichni kdož se ho zúčastnili, byli zlatí. Za to patří velký dík Janovickým kamarádům a Darce a těm, kdož pomohli.

Takže díky jim a Ahoj někdy, někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one