a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Quantanámo (4.) - 31.8. – 2.9. 2012

Quantanámo (4.) - 31.8. – 2.9. 2012

Konečně přišel čas Quantanáma. Opravdu jsem se těšil. Zase potkám staré kamarády. V pátek jsem „hópnol do vlako“ a už si to svištím – tudum tudum...tudum tudum....tudum tudum... Mračí se a vypadá to na mokrý víkend. No, neva. Nejsme z cukru. A tak jedu a skáču z vlaku do vlaku a vyhlížím, nepotkám-li někoho. Nepotkal.

Vystupuji v Kunčicích a vidím Majora jak skáče do vlaku, jenž jsem opustil. Ještě asi 10 km a jsem na místě. Pěkně leje. Kamarádi už jsou tady a Kavec s nima postavil přístřešek, do něhož se vejde celá armáda. Vítáme se a je sranda. Milčučůna právě dováří obrovský hrnec polívky. No byla moc dobrá a krásně horká. Kde se vzal, tu se vzal, přišel Major. Bavili jsme se dlouho do noci, někteří možná do rána. Já jsem šel spat. Lilo do rána.

Ráno se vyčasilo. Uctil jsem památku Drsnýho dědka Zuba a zapálil jsem mu svíčku. Pomníček byl umístěn právě na Quantanámu, protože zde je to napůl cesty pro všechny, kdo ho měli rádi.

Přijeli další z Osady Drsnejch dědků –Ředitelka, Hrošík a Matt.

Kamarádi postavili pagodu a společně jsme nanosili lavice. Odpoledne se soutěžilo. Taky se tlachalo a hrály se libé písně.

Večer vzplanul slavnostní oheň za tónů Vlajky. Byly vyhlášeny výsledky soutěží, rozdali se placky a hrálo a tlachalo se do rána. Sešlo se ke dvěma stům kamarádů a kamarádek a kamarádčat.

Potlach se velmi vydařil, za což Quantanámu a jeho nejbližším kamarádům moc děkuji.

Ahoj někdy, někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one