a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- S Hraběnkou na Broumovkách,Ostaši a Adru

Broumovky, Ostaš,  Adršpach - 15.-17.6. 2012

Ihned po návratu z Emirátů dostala Hraběnka nápad, že někam vyrazíme. A tak se stalo, že jsme se ocitli i s Nelinkou na Broumovských stěnách.

Pošmatlali jsme kolem Hvězdy a do Divadla a na Supí hnízdo. Nádherné počasí a supr panorámata. Přesunuli jsme se na Ostaš. Prošli jsme Kočičí skály. I tam bylo krásně, ale na spaní to nebylo. Nebyl tam klid.  K večeru jsme si našli klidný koutek v hlubokém lese pod Strážnou horou s úchvatnou vyhlídkou na Ostaš a Krkonoše. Na hřebenech ještě ležel sníh. Kolem se to hemžilo zvěří a byli jsme jako v Jiříkově vidění. Srny nám mohly žrát z ruky a zajíci kolem běhali jako by se nechumelilo. Západ Slunce byl nezapomenutelný a spali jsme jako v bavlnce v lesních travinách.

Brzo ráno spustili ptáčci zpěváčci svůj koncert. A když říkám všichni, tak všichni. To byla symfonie! A hurá na Ostaš. Prolezli jsme skály a vyhlídky a bylo to nádherné. A těch borůvek všude kolem. Taky jsme relaxovali a není nic lepšího, než se rozvalit do měkké trávy v lese a poslouchat jen šumění větru v korunách stromů a ptáky. Při tom koukat do oněch korun, jimiž prosvítá modrá obloha. Tomu se říká romantika.

Přesunuli jsme se na Záboř. Vylezli jsme na Čápa a pomalu šli na boudu a tam postavili stan. Voda ze studny byla studená, ale byla to špica sprcha. Moc pěkné místo.

Ráno se šlo do Adru. Prošli jsme Skalní město a vyrazili k domovu.

Super víkend.

Tak Ahoj někdy, někde.

AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one