a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Podzimní Šlápota 15.-17.11.2013

Rok se sešel s rokem a já jsem vyrazil na Podzimní šlápotu, kterou pořádá osada Vlci ze Skutče.

Když jsem dorazil, byla už tma a kamarádi seděli kol ohně pod šikovně opláštěnou verandou. Hráli a zpívali přenáramě, jedli a pili. Bavili se. Po cestě mi vyhládlo a tak jsem si opekl buřta na osobní Dědkově vidličce. Jelikož to je šerifská vidlička, měl i buřt jakousi šerifskou příchuť.

Zde na osadě u Vlčí skály je vůbec všechno jakési vymakané a do detailu udělané. Je vidět, že osadníci si osady opravdu hledí.

Tak jsme poseděli a ráno vyrazili na vandr naší krásnou Vysočinou. Jako správní trampi jsme nasedli do přistaveného autobusu a kochali se ubíhající krajinou. Když jsme jeli po obtížné červené značce, autobus sebou cukal jako v posledním tažení. Není se čemu divit. Terén byl náročný a jelo nás kolem šedesáti. Celí rozhrkaní po divoké jízdě jsme vystoupili přímo na Karlštejně.

Hned jsme se vydali směrem ke Knížecí studánce, kde jsme smyli smrtelný pot z divoké jízdy. Hned nám bylo líp a jali jsme nasávat svěží vzduch a kouzlo Vysočiny. Ponořili jsme se do té nádhery.

Nabrali jsme směr na Zkamenělý zámek, pak dál na Milovské Perničky. Tam proběhla soutěž o nejlepší létadlo. Každý dostal od Dědka papír a vyrobil si vlašťovku. Kdo hodil nejdál, vyhrál. Koho let byl nejzajímavější, vyhrál. Kdo měl nejhezčí stroj, vyhrál. A ceny byly velmi pěkné, jak jinak.

Pokračovalo se v cestě na Čtyři palice a dolů do Křižánek, kde jsme se po vyčerpávajícím pochodu a divokém klání o nejlepší létadlo, občerstvili v hospodě Za řekou.

A jelikož jsme byli velmi utahaní, zavolal Dědek pro autobus a ten nás dovezl na místo určení. A tak jsme se opět ocitli u Vlčí skály a mohli v klidu odpočívat a užívat si Rohu hojnosti a pohostinnosti na osadě Vlků. Opět se hrálo a zpívalo a bylo nám fajn.

Právem patří Vlkům velký dík za uspořádání Šlápoty, skvělé to akce pro kamarády.

Děkujem.

Ahoj někdy, někde.

DSCN6390.JPG
DSCN6394.JPG
DSCN6395.JPG
DSCN6400.JPG
DSCN6404.JPG
DSCN6419.JPG
DSCN6425.JPG
DSCN6432.JPG
DSCN6439.JPG
DSCN6464.JPG
DSCN6466.JPG
DSCN6467.JPG
DSCN6468.JPG
DSCN6470.JPG
DSCN6472.JPG
DSCN6474.JPG
DSCN6475.JPG
DSCN6490.JPG
DSCN6495.JPG
DSCN6498.JPG
DSCN6499.JPG
DSCN6503.JPG
DSCN6507.JPG
DSCN6514.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one