a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

- Toulovcovy maštale - 28.-30.6.2013

Již nějakou dobu jsem plánoval vandr do Toulovcovek. Dokonce jsem se dohodl s Henkem a Blekim, ale nakonec jsem nemohl a Henk tam byl sám.

A tak když jsem dostal zvadlo na potlach v jednom krásném údolí v Toulovcovkách, hned jsem věděl, že to je ta správná volba. A tak jsem vyrazil s očekáváním, že tam potkám staré a poznám nové kamarády.

Do Borové jsem dojel vlakem a hurá přes Svatou Kareřinu do lesa. Bylo krásně a tak jsem si to užíval a plnými doušky nasával to ovzduší. Všude bylo znát, že dlouho pršelo. V lese bylo mokro a vytvářela se jezírka, která tam jindy nejsou. Kde byl jen potůček, nebo prázdné koryto, tam byl málem potok.

A tak jsem došel do Budislavi a už se nořil mezi skály. Prošel jsem Maštale  a známá místa a pak jsem si určil směr k údolí a hurá, přímo za nosem. Přímo by to bylo pár kilometrů, ale v honbě za poznáním a různými oklikami a zábližkami jsem nakonec urazil 25 km. Nasycen kilometry jsem večer dorazil do údolí.  

Zde již panovala dobrá nálada u ohně, neboť šerif zrovna slavil 70. Hned jak jsem došel, dostal jsem porci výborného guláše a přivítal se s kamarády. Poseděli jsme a potlachali do noci a hurá na kutě.

 Ráno se kamarádi rozprchli objevovat krásy Toulovcových maštalí. I já jsem vyrazil. Rozhodl jsem se navštívit Pivnickou rokli. Již jsem tam byl několikrát, ale vždy obdivuju tu nádheru, kterou dokáže voda vytvořit za miliony let.

Po návratu jsem se občerstvil a začal potlach. Nádherné prostředí a dobří kamarádi vytvořili báječnou atmosféru. Vydrželi jsme dlouho a někteří ještě dýl.

Ráno jsme se rozprchli k domovům s dobrým pocitem u srdce.

Díky za vše kamarádi z onoho krásného údolí.

Ahoj někdy,někde.

DSCN3845.JPG
DSCN3846.JPG
DSCN3906.JPG
DSCN3915.JPG
DSCN3939.JPG
DSCN3948.JPG
DSCN3951.JPG
DSCN4057.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one