a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

Rozloučení s Medvědem 19.7. 2014

DSCN4648.JPG
Milí kamarádi,


V sobotu 19. 7. 2014 jsme se ve 14. hodin sešli ve smuteční síni města Lanškrouna abychom se společně rozloučili s našim společným kamarádem Medvědem.
Saša Samotář zahrál úvodem Vlajku a hymnu Drsnejch dědků a poté měl velice emotivní řeč kamarád osadník Lišejník. Hovořil nám všem ze srdce, když zdůraznil jaký byl Medvěd člověk a velký kamarád.
Písně Saši zněly síní, my všichni je poslouchali....já jsem se mezi slzami dívala na fotografii umístěnou na rakvi a měla jsem nutkavou představu, že mezi žlutými sluníčky slunečnic, které byly před rakví sedí Medvěd, sedí naproti mně a poslouchá je s námi a stále mi nešlo na rozum, že tomu tak není. Smutno mi bude ještě hodně dlouho, ale jistě vím, že se s ním jednou sejdu na věčném vandru a budeme si spolu zase povídat a poslouchat písně kamarádů.
V hospůdce v obci Chudoba jsme měli připravené pohoštění . Pak jsme se sešli na campu Březinka, kde byl zapálen smuteční oheň, jak je patrné z videa. Spousty krásných písní zaznělo z úst kamaráda Svaťáka, střídal jej Oran s Kubrtem.
Odešel nám kamarád, který nám bude moc chybět, ale zároveň si jeho humor budeme stále připomínat, jeho laskavost nám bude vzorem a BUDE STÁLE S NÁMI.

Zapsala
Hadačka, T.O. Měsíční údolí
Ústí nad Orlicí
 
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one