a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

1. Chřestýšův oheň – 3.- 4.10. 2015

Aneb z pohádky do pohádky
 
Jelikož padají kaštany, je jasné, že se blíží podzim. Začíná žloutnout listí a to je ten čas, kdy jsem se vypravil na voheň.
Pořádá ho Kamarád Chřestýš.
A tak sedím ve vlaku a jsem v očekávání. Vystoupil jsem v Blešně, postříkal se repelentem proti blechám a vyrazil do divočiny. Místo blech jsem narazil na obrovské stádo mustangů pasoucích se na bohatých pastvinách meandrů Orlice River. Cítil jsem je již z dálky. Vůni koní nelze zaměnit.
Došel jsem k mohutnému toku Orlice River, který jsem zdárně překonal. Putoval jsem dál lesy a luhy Orlice River až jsem došel k Chřestýšovu táboru. Tam už bylo živo. Každej dostal roli a hrálo se divadlo. Já jsem byl Mrazík. Sněhurku, kterou jsem musel zachránit hrál Jabloneckej Čert. A ten se pak proměnil v překrásnou princeznu. Prostě, byla to sranda a dlouho jsem se tak nezasmál. Popíjel jsem kafe a přicmrndával Čertovi na kytaru. Bylo nám všem dobře.
18:30 se zapaloval oheň a Chřestýš mě požádal, zda bych mu nezahrál Vlajku. Varoval jsem ho, protože jsem jí léta nehrál, ale nedál si to vymluvit a tak jsem musel. Zpívat a hrát u stožáru je  oproti pouhému zpívání při zapálení velký rozdíl. Měl jsem trému a Kamarádi byli snad shovívaví.
Pak se zpívalo a hrálo a tlachalo velmi dlouho. Jabloneckej Čert s Kenym excelovali a hráli i ostatní Kamarádi. Spát se šlo pozdě.
Byl to pěkný, intimní oheň a moc se mi líbil.
Probudili jsme se do mlhavého rána. Mlhy zmizely a bylo nádherně. Rozloučili jsme se a já se mohl ještě dvě hodiny toulat po meandrech Orlice River. Našel jsem nádhernou zátoku, kde jsem pobyl. Popíjel jsem čaj, hrál štikám a lipanům, ba i tělo smočil. Byl klid, sem – tam to žbluňklo či plesklo. Pak jsem se sebral a vyrazil na vlak, který mi málem ujel. Nechtělo se mi do reality, ale co se dá dělat.
Díky Chřestýši a Trampové Orlických hor, kteří jste mu pomáhali.
Byl to super víkend.
Ahoj někdy,někde.
DSCN4591.JPG
DSCN4596.JPG
DSCN4615.JPG
DSCN4626.JPG
DSCN4628.JPG
DSCN4639.JPG
DSCN4642.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one