a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

Maštale s TO Čéci 3.-5.2.2017

DSCN0135.JPG
Již dávno jsem byl domluvený s Habrem, že až pojedou do Maštalí, vezmou mě s sebou, abych to tam trochu poznal. A tak se stalo, že jsme si dali rande v Budislavi v pátek a vyrazili do skal. Habr, Heroš a já. 
Mrkli jsme do skal a už byla tma když jsme došli k Toulovcovi Na verandu. Pepa byl přítomen a již tam bylo pár Kamarádů. Hrálo a pělo se do noci. Taky se něco pojedlo i vypilo. Jako hřeb večera měly být delikatesní švédské rybičky. Moc nechybělo a blila celá hospoda neb zápach mrtvoly je jen chabý vánek proti smradu když byly rybičky otevřeny. Jen pár silných jedinců ochutnalo a prý to bylo i dobré.
Pak jsme šli spat pod Parník. Spalo se dobře. Ráno nás probudila nadržená liška, která řvala jako pominutá, hledaje lišáka.
Pošmatlali jsme po Maštalích a znovu se ,jako v pátek, sešli Na verandě. A zase to byl parádní večer. Nejak jsme si zvykli, že hospoda je načichlá smradem z těch super rybiček. 
Prý národní pochoutka. Už se nedivím, že z vikingů šla taková hrůza. Teď vím, že se všeci poblili a umřeli hnusem dřív, než je viděli.Ha.
Spát jsme šli společně s Kamarády z Třebechovic a ještě se hrálo pod převisem. S Habrem jsme spali v hamace poblíž. Ráno jsme sbalili a pomalu se vydali do Budislavi.Kolem poledna jsme se rozloučili.
Nezbývá mi, než poděkovat T.O. Čéci, že mě vzali s sebou. Bylo nám fajn.
Díky.
Ahoj někdy, někde.
DSCN0101.JPG
DSCN0109.JPG
DSCN0267.JPG
DSCN0181.JPG
DSCN0224.JPG
DSCN0251.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one