a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

Rysákovo 34. Z.T. Brdy - Rosomák 13.-15.1.2017

Rysákovo 34. Z.T. Brdy - Rosomák 13.-15.1.2017
Jelikož jsem měl volno, mohl jsem vyrazit už dřív. Nastoupil jsem do vlaku a cesta uběhla rychle a v pohodě. Dokonce jsem potkal ve vlaku Kamarády, kteří jeli někam jinam.
A tak se stalo, že jsem v Dobříškovicích vylezl z vlaku a namířil si to přímo na VB, neb vše se musí hlásit. Tam už byli ostatní příslušníci. Taky jsem převzal příslušný odznak, který právě vydal Kamarád Pít. Přivítali jsme se a já jsem si dal ještě dlabanec na cestu a kafe. Jěště chvilku jsme poseděli a vyrazili do divočiny nahoru do kopců.
Cesta proběhla v klidu, a čím jsme byli výš, přibývalo i sněhu. Dorazili jsme na camp a postavili si pelechy a usedli k ohýnku a bylo to fajn, v lese mezi svými. Je fakt, že některé Kamarády jsem viděl prvně, ale to nevadí, neb jsme na jedné vlně a proto si rozumíme. Jsme příslušníci národa trampského a hovoříme stejnou řečí. A to mě dycky fascinuje, ta pohoda.
V noci napadlo něco sněhu a přimrzlo, ale bylo nám fajn, na čerstvém vzduchu. Ráno jsme se posilnili a vyrazili na výšlap. Chvílemi byla přímo vánice, ale bylo to fajn. Prošli jsme několik parádních campů a jako mávnutím proutku při zpáteční cestě se vánice uklidnila a otevřel se nám na Hvíždinci nádherný výhled stovky kilometrů daleko. Ha.
Po návratu do tábora jsme si sdělovali dojmy, vyprávěli o toulkách přírodou a taky jsme zapěli pár dobrých písní. Vládla pohoda, oheň hřál a vydrželi jsme dlouho do noci plné hvězd, neb se vyjasnilo.
A jak už to bývá, během dopoledne jsme pobalili a ve dvanáct vyrazili do Berounských nížin. Najednou jsme se rozprchli na všechny strany a zase jsem byl sám, s nádhernými dojmy a vzpomínkami na společně prožitý víkend.
A tak nezbývá, než vyjádřit obrovský dík Kamarádu Rysákovi za pěknou akci.
Taky velký dík všem zúčastněným právě za tu pohodu.
Ahoj někdy, někde.
DSCN9791.JPG
DSCN9796.JPG
DSCN9784.JPG
DSCN9834.JPG
DSCN9803.JPG
DSCN9858.JPG
DSCN9861.JPG
DSCN9904.JPG
DSCN9905.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one