a OSADY DRSNEJCH DĚDKŮ a S.O.T. a T.O. SEN
Vlajka T.O.Sen

Vlajka T.O.Sen

Kubrt Samorost

Kubrt Samorost

T.O. Drsnejch dědků

T.O. Drsnejch dědků

S.O.T. Trutnov

S.O.T. Trutnov

Ohio

Ohio

Shantal

Shantal

Kamarádi janovických skal

Kamarádi janovických skal

Severáci

Severáci

Samotář

Samotář

Ontario

Ontario

Krakonošovo Quantanamo

Krakonošovo Quantanamo

ROY

ROY

YaKo

YaKo

Kamarádi Staré řeky

Kamarádi Staré řeky

RYSÁKOVO 35. ZIMNÍ TÁBOŘENÍ

19.-21.1. 2018 se staly Hřebeny svědky již 35. zimního táboření, které již tradičně pořádá Kamarád Rysák, šerif T.O. Lumberman.
Měl jsem volno a tak jsem se mohl dostavit na místo srazu včas. Dal jsem si řízek a vyrazili jsme do kopců, neb jsme chtěli být na Rosomáku za světla.To se nám po průchodu hlubokými, divokými a tajemnými kaňony nakonec podařilo.
Vybudovali jsme si pelíšky a usedli k ohýnku. Bylo nás pět a další se pomalu trousili. U ohýnku bylo útulně a s napětím jsem poslouchal vyprávění divokého trapera i ostatních Kamarádů.
Ráno jsem se vzbudil v hamace po deváté. Nádherně se spí v lese. Vítr šumí v korunách starých stromů a hvězdy svítí jako lucerny. Došli další Kamarádi. Nanosili jsme dřevo a vyrazili na výšlap. Počasí spíš jako na Jaře. Zdolali jsme vrchol Hvíždince a kochali se nádhernými panoramaty. Po návratu do tábora jsme usedli k ohni s přibyvšími Kamarády. Tlachalo se a taky hrálo a pělo. Bylo nám dobře v lese u ohýnku. Začlo sněžit a ráno bylo bílo a tak jsme si řekli, že to je to pravé zimní táboření. Prej- Kubrte vstávé.Už je ráno. A já že mám ještě noc. A - Poď s nama stepovat kolem vohně. A tak jsem šel a to je to pravé ráno. To stepování kolem ohně, ten pocit souznění a Kamaráda vedle sebe. Pro ten stojí za to žít.
A tak jsme posbírali svoje krámy a vyrazili na zpáteční cestu k vlaku. Bylo nám fajn a nikomu se domů nechtělo. Zůstala vzpomínka a v srdci naděje, že se zase brzo někdy,někde sejdem.
Ahoj a díky Ryse a všichni.
DSCN7380.JPG
DSCN7402.JPG
DSCN7411.JPG
DSCN7412.JPG
DSCN7420.JPG
DSCN7432.JPG
DSCN7387.JPG
DSCN7399.JPG
DSCN7392.JPG
DSCN7403.JPG
DSCN7404.JPG
DSCN7406.JPG
DSCN7469.JPG
AHOJ NĚKDY,NĚKDE.
SVĚT JE MALEJ.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one